smakuje (smakuje) wrote,
smakuje
smakuje

Герої.


У Дрогобичі вигуками «Герой!» зустрічали земляка, який в Києві на Майдані здійснив подвиг

«Сьогодні в мене дуже радісний день, – сказав, виступаючи 16 березня на народному віче в Дрогобичі голова міськрайонної ради ВО «Майдан», лікар Тарас Кучма. – На нашому віче присутній юнак, який здійснив неможливе – будучи важко пораненим, виніс на собі з вулиці М.Грушевського пораненого побратима».

Він розповів, як в Києві 20 лютого, коли масово гинули люди, побачив хлопчину який тягнув на собі раненого. У цей час снайпер вистрілив і в нього. І юнак, будучи важко раненим, притягнув свого колегу в готель «Україна».

«Я перед тим лише трупи витягував, – каже Тарас Кучма. – І коли підійшов до них, почав обстежувати, бачу – живий. Я сказав: «Буде жити!». Він схопив за руку і каже «Пане Тарасе, а чи я справді буду жити, я не помру?». Я тоді сказав «Хлопче, ми з тобою ще в Дрогобичі вип’ємо чарочку коньяку і філіжанку хорошої кави». І цей хлопець пройшов через реанімацію, повернувся з Києва і сьогодні тут з нами».

«Васильку, ходи сюди, будь ласка!», – звернувся Тарас Кучма до юнака. І віче вибухнуло багатоголосим «Герой!».

«Дякую вам, люди, за підтримку, – мовив юнак, коли притихли скандування і оплески. – Усім, хто за мене молився, хто матеріально, фінансово допомагав. Усім щиро вдячний. Думаю, що зараз тут стою тому, що ви за мене молились. Я дуже дякую. Слава Україні!».

Над Майданом пролунало дружне «Героям слава!» і знову довготривалі овації.

«Бачите, яких героїв має наша держава, – зауважив ведучий віча, член ради ВО «Майдан» Михайло Задорожний. – Завдяки молодим людям Україна переможе агресора».
Tags: герої, революція
Subscribe

 • Різдвяний вінок

  Ідея подачі цієї закуски smakuje.livejournal.com/45614.html для святкового новорічного столу.

 • "Торби з вітром"

  У мене для вас закуска до гарячих страв чи салатів. Начиняти печиво можна соленим сиром, м'ясним фаршем із звареного у бульйоні м'яса , густим…

 • Дві закуски

  Грінки, кружальце помідора, сир з майонезом, часником, зеленню. Медові огірочки. Для цього треба просто квашені огірки і ложку розтопленого…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments