smakuje (smakuje) wrote,
smakuje
smakuje

Маково-горіховий завиванець


Дуже задоволена цією випічкою. Продукти: молоко, 2 яйця, дріжджі, мак, горіхи. А випічка має святковий вигляд.

За рецепт вдячна Софія06 з Дрімфуду. Дякую, Галинко!
Приводжу нижче слова автора
Нам потрібно:
550мл. молока, 30г дріжджів, 600г муки, 240г цукру, сіль, 60г масла, 1 яйце, мелена гвоздика на кінчику ножа, трошки меленої кориці, 300г мелених горіхів, 1білок, 1 пакетик ванільного цукру, 100г меленого маку, 20г манки.
1. Розігріти 250мл молока. Розвести в ньому дріжджі. Перемішати 4ст.л. муки і 1ч.л. цукру. Змішати разом. Накрити опару і поставити в тепле місце на 15хв.
2.Просіяти в миску решту муки. Добавити 55г цукру, трошки солі, яйце, гвздику і опару. Замісити м'яке тісто. Поставити в тепле місце на 45 хв.
3. Для горіхової начинки: закип'ятити 120мл молока і 150г цукру і трошки кориці. Перемішати з меленими горіхами і охолодити. Перемішати з білком.
4. Для макової начинки: закип'ятити 180мл молока з 60г цукру, ванільним цукром, меленою корицею. Перемішати з тертим маком і дати знов закипіти, додати манку і масло і поварити 2-3хв.
Ділимо тісто на 2 частини. Розтачуємо тісто, як на рулет. Робимо два рулети: горіховий і маковий. Розрізуємо кожний вздовж, але тільки до середини рулету. Потім переплітаємо їх, як косичку з двох частин. Випікаємо 45 хв при температурі 180гр.
Зверху я змастила сиропом: 5л коньяку+ 5л цукру.
Tags: горіхи, дріжджова випічка, мак
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments